Ar-Ge

Uzunkaya Dikimevi olarak iyinin mükemmelin düşmanı olduğunu düşünüyoruz bu sebeple iyi ile yetinmeyenlerin mükemmele ulaşmanın peşinde olanları desteklemek için imkanlarımızı sunmaya hazırız.
Savunma sanayi alanında katma değeri yüksek yeni ürünler oluşturmak, ürettiğimiz ürünleri geliştirmek için bu alandaki projelere değer veriyoruz. Eğer elinizde bir savunma sanayi alanında bir projeniz varsa ve bu projede tekstil alanında yardıma ihtiyacınız varsa size yardımcı olmak için buradayız.

Ar-Ge projelerine destek kapsamında yaptığımız çalışmalardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Eğer savunma sanayi alanında projeler yapmak istiyorsanız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Ürettiğimiz askı kayışları, teçhizat ve diğer ürünlerin geliştirilmesi kapsamında yaptığımız Ar-Ge projelerinden birine dahil olabilirsiniz.
Bizlere mail aracılığıyla ulaşabilir ya da atölyemize gelip bir çayımızı içebilirsiniz. Tasarlayan üreten ya da öğrenmek isteyen insanlara her zaman kapımız açık.

Örneğin; hava kuvvetlerinde barotravmayı azaltmak için yeni bir uçuş tulumu modeli üzerinde çalışıyorsunuz bu tulumun tasarımı, modellemesi ve hazırlanması aşamasında size yardımcı olabiliriz.