Biz Kimiz

Uzunkaya Dikimevi olarak 2018 yılından beri Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ve silah üreticilerinin ihtiyaçlarına yönelik tekstil ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Makineli tüfeklerin, silahlandırılmış droneların mayon kutularından tüfeklerin askı kayışlarına kadar çesitli ürünler üretmekteyiz.

Savunma sanayide çalışıyor olmanın gerektirdiği kalite standartlarını farkındayız. Üzerinde çalışmış olduğumuz projelerin her aşamasında ordu standartlarından ödün vermemek için çok çalışıyoruz.
Yurtdışından tedarik edilen orduya yönelik tekstil mamullerinin yerli ve milli olması için  yapılan çalışmalara ve kaliteye önem veren müşteri odaklı bir anlayışa sahibiz.

Dikimevi olarak Ar-Ge’nin değerini biliyoruz; lise, üniversite öğrencisi ya da mezun fark etmeksizin savunma sanayi alanında proje sahibi parlak fikirli insanların tekstil alanındaki her tür dikim ve tasarım ihtiyacında yanındayız. Size yardım edebileceğimiz bir projeniz varsa detaylı bilgiyi Ar-Ge bölümünde bulabilirsiniz.
 

Dikimevinin Vizyonu

Kaliteye, araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle önce Marmara Bölgesi’nin, daha sonra da ülkemizin savunma sanayi alanında en gözde markalarından biri olmak. Hem sunduğu fiyat hem de kalite ile uluslararası pazarda rekabet edebilir hale gelmek.

Dikimevinin Misyonu

Kendine özgü tarzı ile yeni ürünler tasarlayan ve üreten, ürünleri dikerken nicelikten çok niteliğe önem veren bir atölyeyiz.